MENU
PEJABAT YANG DIPERTUA
 

Dato' Hamdan Bin Hussin,

DIMP., SAP., AAP., AMP

YANG DIPERTUA

E-mel :  hamdan@mpk.gov.my
Tel : 09-5161273

 
 

Dato' Hajah Hamiza Binti Hamzah

DIMP., SMP., AAP.,

Setiausaha

E-mel : hamiza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Hajah Aliza Binti Yahaya

Pengarah

Seksyen Undang-Undang

E-mel : aliza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Hajah Che Huzzana Binti Che Hussain

Ketua Seksyen

Pusat Setempat (OSC)

E-mel : huzzana@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Norkamawati Binti Kamal

Ketua Seksyen

Perhubungan Awam dan Korporat

E-mel: nkamawati@mpk.gov.my
Tel: 09-5121555

Norkansina binti Mohamed Sidek

Ketua Seksyen

Audit Dalam

E-mel : kansina@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Hafizul bin A Wahab

Ketua Unit

Revenue Recovery Unit

E-mel : hafizul@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

JABATAN TEKNOLOGI MAKLUMAT
 

Tuan Haji Mohd Fauzee Bin Muhammad
Pengarah

Jabatan Teknologi Maklumat

E-mel : jas@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Hajah Nurul Ashikin Binti Ahmad Khairudin

Ketua Bahagian

Teknologi Maklumat

E-mel : sheekin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Haji Ishak bin Zaidin

Ketua Bahagian

Letak Kereta

E-mel : ishak@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

JABATAN PERBENDAHARAAN
 

Tuan Haji Mohd Nizam Bin Mahayuddin

Pengarah

Jabatan Perbendaharaan

E-mel : nizam@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Aniza Binti Abdul Rani

Ketua Bahagian

Belanjawan dan Perolehan

E-mel : aniza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Norsaliza Binti Saffrim

Ketua Bahagian

Kewangan dan Akaun

E-mel : saliza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

(Kosong)

Ketua Bahagian

Cukai Taksiran

E-mel : -
Tel : 09-5121555

JABATAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN
 

Yusoff bin Husain

Pengarah

Jabatan Perancangan Pembangunan

E-mel : yusoff@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Tuan Haji Mohd Hisamudin bin Ideris

Ketua Bahagian

Kawalan Pembangunan

E-mel: hisamudin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Rozina bt. Hazali

Ketua Bahagian

Pembangunan Lestari

E-mel :  rozi@mpk.gov.my
 Tel: 09-5121555

Haji Md Rapi bin Md Nor

Pengurus

Pejabat Pengurusan Gebeng

Emel : rapi@mpk.gov.my

Tel : 09-5121555

 

Rosila binti Haji Maarof @ Md Khalid

Ketua Bahagian

Bangunan

E-mel : rosila@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 
JABATAN KEJURUTERAAN
 

Tuan Haji Muhammad Azha bin Abd Rani

Pengarah

Jabatan Kejuruteraan

Emel : azha@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Rahimi bin Abdul Rahman

Ketua Bahagian

Projek dan Kerja Awam

E-mel : rahimi@mpk.gov.my 
Tel : 09-5121555

Helmy bin Mohamed Yatim

Ketua Bahagian

Projek Khas dan Bangunan Ibu Pejabat

Emel : helmy@mpk.gov.my

Tel : 09-5121555

Tuan Haji Sabaznur bin Ismail

Ketua Bahagian

Infrastruktur dan Jalan

Emel : sabaznur@mpk.gov.my

Tel : 09-5121555

Khairil Shuhaidi bin Khalid Rani

Ketua Bahagian

Penyelenggaraan

E-mel : khairil_shuhaidi@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Kamarunzaman Bin Haji Mansor

Ketua Bahagian

Mekanikal
Dan Pengangkutan

E-mel : kamarunzaman@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

JABATAN PEMBANGUNAN PERNIAGAAN DAN PELESENAN
 

 

(Kosong)

Pengarah

Jabatan Pembangunan Perniagaan

Dan Pelesenan

E-mel : -
Tel : 09-5121555

 

Mohamad Nasir bin Jusoh

Ketua Bahagian

Penjaja dan Pembangunan

Perniagaan

E-mel : nasir@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Izad Zainal bin Muhammad Safian

Ketua Bahagian

Pelesenan

E-mel : izad@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

JABATAN PERKHIDMATAN PERBANDARAN
 

 

(Kosong)

Pengarah

Jabatan Perkhidmatan Perbandaran

E-mel : -
Tel :  09-5121555

 

Zunizuddin bin Shamsuddin

Ketua Bahagian

Kesihatan Persekitaran

E-mel : zunizuddin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Affandi bin Musa

Ketua Bahagian

Perkhidmatan Perbandaran

E-mel : affandi@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

JABATAN PENILAIAN
 

Normeeniza binti Muda

Pengarah

Jabatan Penilaian

E-mel : normeeniza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Mohd Khairil Hazwan bin Omar

Ketua Bahagian

Bahagian Penilaian

E-mel : khairil_hazwan@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Puan Fadila Rahima

binti Mohamad Nazri

Ketua Bahagian

Pengurusan Harta 

E-mel : fadila@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Haji Azmi bin Yusof

Ketua Bahagian

Pesuruhjaya Bangunan (COB)

Emel : azmi_yusof@mpk.gov.my

Tel : 09-5121555

JABATAN PEMBANGUNAN KOMUNITI DAN PELANCONGAN
 

Tuan Haji Mohamed Shairulkamri bin Mohamed Shainudin

Pengarah

Jabatan Pembangunan Komuniti

dan Pelancongan

E-mel : shairul@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

 

(Kosong)

Ketua Bahagian

Komuniti Dan Sukan

E-mel : -
Tel : 09-5121555

 

Suhaliah Binti Ali

Ketua Bahagian

Pelancongan Dan Penswastaan

E-mel : suhaliah@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

JABATAN PENGURUSAN
 

 

   Haslinda Binti Hassan

Pengarah

Jabatan Pengurusan

E-mel : haslinda@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

 

(Kosong)

Ketua Bahagian

Pengurusan Sumber Manusia

E-mel : -
Tel : 09-5121555

 

 

(Kosong)

Ketua Bahagian

Khidmat Pengurusan

E-mel : -
Tel : 09-5121555

JABATAN PENGUATKUASAAN
 

Mohd Nassri Bin Mat Hussin

Pengarah

Jabatan Penguatkuasaan

E-mel : nassri@mpk.gov.my
Tel :  09-5121555

 

 

(Kosong)

Ketua Bahagian

Penguatkuasaan

E-mel : -
Tel : 09-5121555

 

Kamarulazlan Bin Mohd Pati

Ketua Bahagian

Kawalan Keselamatan

Emel : kamarulazlan@mpk.gov.my

Tel : 09-5121555

JABATAN LANDSKAP
 

Tahir @ Tony bin Abu Bakar, AMP.,

Pengarah

Jabatan Landskap

E-mel : tony_tahir@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Shaharuddin bin Safiullah

Ketua Bahagian

Pembangunan Landskap

E-mel : shaharuddin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Hazlin binti Husain

Ketua Bahagian

Penyelenggaraan Landskap

E-mel : hazlin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555