MENU
 

Dato' Hamdan Bin Hussin,

DIMP., SAP., AAP., AMP

YANG DIPERTUA

E-mel :  hamdan@mpk.gov.my
Tel : 09-5161273

 
 

Dato' Hajah Hamiza Binti Hamzah

DIMP., SMP., AAP.,

Setiausaha

E-mel : hamiza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Hajah Aliza Binti Yahaya

Pengarah

Seksyen Undang-Undang

E-mel : aliza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Hajah Che Huzzana

Binti Che Hussain

Ketua Seksyen

Pusat Setempat (OSC)

E-mel : huzzana@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Norkamawati Binti Kamal

Ketua Seksyen

Perhubungan Awam dan Korporat

E-mel: nkamawati@mpk.gov.my
Tel: 09-5121555

 

Suhaliah Binti Ali

Ketua Seskyen

Penswastaan
dan Aset Khas

E-mel : suhaliah@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Norkansina Binti

Mohamed Sidek

Ketua Seksyen

Audit Dalam

E-mel : kansina@mpk.gov.my
Tel : 5121555

JABATAN PENGURUSAN DAN PENGUATKUASAAN
 

Tuan Haji Mohd Fauzee

Bin Muhammad
Pengarah

Jabatan Pengurusan
Dan Penguatkuasaan

E-mel : jas@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

 

   Haslinda Binti Hassan

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian

Khidmat Pengurusan

E-mel : haslinda@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Mohd Nassri Bin

Mat Hussin

Ketua Bahagian

Penguatkuasaan
Dan Keselamatan

E-mel : nassri@mpk.gov.my
Tel :  09-5121555

Hajah Nurul Ashikin

Binti Ahmad Khairudin

Ketua Bahagian

Teknologi Maklumat

E-mel : sheekin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

JABATAN PERBENDAHARAAN
 
 

Tuan Haji Mohd Nizam Bin Mahayuddin

Pengarah

Jabatan Perbendaharaan

E-mel : nizam@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Aniza Binti Abdul Rani

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian Belanjawan

dan Perolehan

E-mel : aniza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Norsaliza Binti Saffrim

Ketua Bahagian

Kewangan dan Akaun

E-mel : saliza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Mohamad Saat bin Ahmad

Ketua Bahagian

Cukai Taksiran

E-mel : saat@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Haji Ishak bin Zaidin

Ketua Bahagian

Letak Kereta

E-mel : ishak@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 
JABATAN KEJURUTERAAN
 

Tuan Haji Muhammad Azha bin Abd Rani

Pengarah

Jabatan Kejuruteraan

Emel : azha@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Tuan Haji Sabaznur bin Ismail

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian Projek

dan Kerja Awam

Emel : sabaznur@mpk.gov.my

Tel : 09-5121555

Helmy bin Mohamed Yatim

Ketua Bahagian

Rekabentuk dan Projek Khas

Emel : helmy@mpk.gov.my

Tel : 09-5121555

 

Khairil Shuhaidi bin Khalid Rani

Ketua Bahagian

Penyelenggaraan

E-mel : khairil_shuhaidi@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Haji Md Rapi bin Md Nor

Pemangku Ketua Bahagian

Infrastruktur dan Jalan

Emel : rapi@mpk.gov.my

Tel : 09-5121555

 

Kamarunzaman Bin Haji Mansor

Ketua Bahagian

Mekanikal
Dan Pengangkutan

E-mel : kamarunzaman@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

JABATAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN

 

Rahimi bin Abdul Rahman

Pengarah

Jabatan Perancangan Pembangunan

E-mel : rahimi@mpk.gov.my 
Tel : 09-5121555

 

Tuan Haji Mohd Hisamudin bin Ideris

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian Kawalan
Pembangunan

E-mel: hisamudin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Rozina bt. Hazali

Ketua Bahagian

Pembangunan Lestari

E-mel :  rozi@mpk.gov.my
 Tel: 09-5121555

Rosila binti Haji Maarof @ Md Khalid

Ketua Bahagian

Bangunan

E-mel : rosila@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

JABATAN PEMBANGUNAN PERNIAGAAN DAN PELESENAN 

 

Tuan Haji Alias bin Sudin

Pengarah

Jabatan Pembangunan Perniagaan

Dan Pelesenan

E-mel : aliassudin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Izad Zainal bin Muhammad Safian

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian Pelesenan

E-mel : izad@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Zunizuddin bin Shamsuddin

Pemangku Ketua Bahagian

Penjaja dan Pembangunan

Perniagaan

E-mel : zunizuddin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

JABATAN PEMBANGUNAN KOMUNITI DAN PELANCONGAN
 

Tuan Haji Mohamed Shairulkamri bin

Mohamed Shainudin

Pemangku Pengarah

Jabatan Pembangunan Komuniti

dan Pelancongan

E-mel : shairul@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Suraini Binti Abdul Hamid

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian Komuniti

Dan Sukan

E-mel : suraini_ah@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Kamarulazlan Bin Mohd Pati

Pemangku Ketua Bahagian

Pelancongan dan Kebudayaan

Emel : kamarulazlan@mpk.gov.my

Tel : 09-5121555

JABATAN PENILAIAN
 

Pengarah Jabatan Penilaian

(Kosong)

 

Normeeniza binti Muda

Timbalan Pengarah

Jabatan Penilaian

E-mel : normeeniza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Mohd Khairil Hazwan bin Omar

Ketua Bahagian

Bahagian Penilaian

E-mel : khairil_hazwan@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

Puan Fadila Rahima

binti Mohamad Nazri

Ketua Bahagian

Pengurusan Harta 

E-mel : fadila@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Haji Azmi bin Yusof

Ketua Bahagian

Pesuruhjaya Bangunan (COB)

Emel : azmi_yusof@mpk.gov.my

Tel : 09-5121555

 
JABATAN PERKHIDMATAN PERBANDARAN
 

Ab Malek bin Mat Ariffin

Pengarah

Jabatan Perkhidmatan Perbandaran

E-mel : malek@mpk.gov.my
Tel :  09-5121555

 

Tahir @ Tony bin Abu Bakar, AMP.,

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian Perkhidmatan

Perbandaran

E-mel : tony_tahir@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Haji Osman bin Chik

Ketua Bahagian

Kesihatan Persekitaran

E-mel : osmanchik@mpk.gov.my
Tel: 09-5121555

JABATAN LANDSKAP
 

Yusoff bin Husain

Pengarah

Jabatan Landskap

E-mel : yusoff@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Shaharuddin bin Safiullah

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian

Pembangunan Landskap

E-mel : shaharuddin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555

 

Hazlin binti Husain

Ketua Bahagian

Penyelenggaraan Landskap

E-mel : hazlin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121555