MENU

Seksyen Pusat Setempat (OSC)
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Noraminah Binti Khatib Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa J29 09-5121666/5121555 noraminah@mpk.gov.my
Suzilawati Binti Othman Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa J29 09-5121666/5121555 suzilawati@mpk.gov.my
Hafizul Bin Hazali Penolong Jurutera JA29 09-5121666/5121555 hafizul_hazali@mpk.gov.my
Mohd Aziyuddin Bin Abdul Mubin Penolong Pegawai Senibina J29 09-5121666/5121555 aziyuddin@mpk.gov.my
Muhammad Afiq bin Omar Pegawai Perancang Bandar dan Desa J41 09-5121666/5121555 m.afiq@mpk.gov.my
Hajah Che Huzzana Binti Che Husain Ketua Seksyen Pusat Setempat 09-5121666/5121555 huzzana@mpk.gov.my
Seksyen Perhubungan Awam dan Korporat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nur Atieqah Binti Makhozaini Penolong Pegawai Tadbir N29 09-5121666/5121555 atieqah@mpk.gov.my
Osman bin Jaafar Ahli Fotografi (KUP) B32 09-5121666/5121555 osman@mpk.gov.my
Norkamawati Bt Kamal Ketua Seksyen Perhubungan Awam dan Korporat 09-5121666/5121555 nkamawati@mpk.gov.my
Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Datin Roliza Bt Bidin Setiausaha Pejabat/Pembantu Khas 09-5121666/5121555 liz@mpk.gov.my