MENU

Seksyen Pusat Setempat (OSC)
Photo Name Designation Tel Fax Email
Zuraida binti Mohamed Salleh Penolong Pegawai Senibina J29 09-5121666/5121555 aziyuddin@mpk.gov.my
Hafizul Bin Hazali Penolong Jurutera JA29 09-5121666/5121555 hafizul_hazali@mpk.gov.my
Suzilawati Binti Othman Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa J29 09-5121666/5121555 suzilawati@mpk.gov.my
Noraminah Binti Khatib Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa J29 09-5121666/5121555 noraminah@mpk.gov.my
Anuar bin Ramlan Penolong Jurutera JA29 09-5121666/5121555 anuar_ramlan@mpk.gov.my
Seksyen Perhubungan Awam
Photo Name Designation Tel Fax Email
Norkamawati Bt Kamal Ketua Seksyen Perhubungan Awam dan Korporat 09-5121666/5121555 nkamawati@mpk.gov.my
Osman bin Jaafar Ahli Fotografi (KUP) B32 09-5121666/5121555 osman@mpk.gov.my
Nur Atieqah Binti Makhozaini Penolong Pegawai Tadbir N29 09-5121666/5121555 atieqah@mpk.gov.my
Norma Ashikin binti Abdul Rahman Penolong Pegawai Tadbir N29 09-5121666/5121555 norma@mpk.gov.my
Wan Falizawati binti Wan Yusof Pereka B29 09-5121666/5121555 wan@mpk.gov.my