MENU

Bahagian Kawalan Keselamatan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Kamarulazlan Bin Mohd Pati Penolong Pegawai Tadbir 09-5121666/5121555 kamarulazlan@mpk.gov.my
Pejabat Daerah Khas Gebeng
Photo Name Designation Tel Fax Email
Md Rapi bin Md Nor Pengurus 09-5121666/5121555 rapi@mpk.gov.my
Department Of Information Technology
Photo Name Designation Tel Fax Email
Haji Mohd Fauzee Bin Muhammad Pengarah Jabatan Teknologi Maklumat 09-5121666/5121555 jas@mpk.gov.my
Zaitunah binti Abd Hamid Setiausaha Pejabat/ Pembantu Khas 09-5121666/5121555 zaitunah@mpk.gov.my
Revenue Recovery Unit
Photo Name Designation Tel Fax Email
Hafizul B A Wahab Ketua Unit 09-5121666/5121555 hafizul@mpk.gov.my
Bahagian Letak Kereta
Photo Name Designation Tel Fax Email
Ishak bin Zaidin Ketua Bahagian 09-5121666/5121555 ishak@mpk.gov.my
Bahagian Projek Khas dan Bangunan Ibu Pejabat
Photo Name Designation Tel Fax Email
Helmy bin Mohamed Yatim Arkitek J48 09-5121666/5121555 helmy@mpk.gov.my
Bahagian Perkhidmatan Perbandaran
Photo Name Designation Tel Fax Email
Affandi bin Musa Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran 09-5121666/5121555 affandi@mpk.gov.my
Bahagian Pengurusan Harta
Photo Name Designation Tel Fax Email
Fadila Rahima Binti Mohamad Nazri Pegawai Penilaian W41 09-5121666/5121555 fadila@mpk.gov.my
Bahagian Penilaian
Photo Name Designation Tel Fax Email
Mohd Khairil Hazwan Bin Omar Pegawai Penilaian W41 09-5121666/5121555 khairil_hazwan@mpk.gov.my