MENU

Kuantan Municipal Council
Photo Name Designation Tel Fax Email
Noraidah Binti Talib Setiausaha Pejabat/Pembantu Khas 09-5121666/5121555 noraidah@mpk.gov.my
YH. Dato Hamdan Bin Husin, DIMP., SAP., AAP., AMP Yang DiPertua 09-5121555 09-5161273 hamdan@mpk.gov.my
Pejabat Yang Dipertua
Photo Name Designation Tel Fax Email
Nor Aziah Binti Abd Aziz Setiausaha Pejabat/ Pembantu Khas 09-5121666/5121555 noraziah@mpk.gov.my
YH. Dato' Hajah Hamiza binti Hamzah, DIMP., SMP., AAP Setiausaha 09-5121666/5121555 hamiza@mpk.gov.my
Seksyen Undang-undang
Photo Name Designation Tel Fax Email
Norsalwa binti Niyamil Penolong Pegawai Tadbir N29 09-5121666/5121555 hafizah@mpk.gov.my
Mazni Binti Abd Rahim Penolong Pegawai Undang-undang L32 09-5121666/5121555 haizad@mpk.gov.my
Shahrul Azlan Bin Abd Rahim Pegawai Undang-undang L44 09-5121666/5121555 shahrul@mpk.gov.my
Aliza Binti Yahaya Pengarah Seksyen Perundangan dan Pendakwaan 09-5121666/5121555 aliza@mpk.gov.my
Seksyen Pusat Setempat (OSC)
Photo Name Designation Tel Fax Email
Norsalwa Binti Niyamil Penolong Jurutera JA29 09-5121666/5121555 norsalwa@mpk.gov.my
Anuar bin Ramlan Penolong Jurutera JA29 09-5121666/5121555 anuar_ramlan@mpk.gov.my