MENU
 

Dato' Haji Fadzilla bin Haji Salleh, DIMP., SMP., AAP
YANG DIPERTUA

E-mel :  fadzilla@mpk.gov.my
Tel : 09-5121500

 
 

Hajah Hamiza Binti Hamzah AAP.,

Setiausaha
E-mel : hamiza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121504

 

Hajah Aliza binti Yahaya

Pengarah Seksyen Pendakwaan Dan Undang-undang    
E-mel : aliza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121580

Che Huzzana bt. Che Hussain

Ketua Seksyen Pusat Setempat (OSC) 
E-mel : huzzana@mpk.gov.my
Tel : 09-5121172

 

Suhaliah Binti Ali

Ketua Seksyen Penswastaan Dan Aset Khas
E-mel : suhaliah@mpk.gov.my
Tel : 09-5734666

Izad Zainal bin Muhammad Safian

Ketua Seksyen Perhubungan Awam
E-mel : izad@mpk.gov.my
Tel : 09-5121600

Rohana Binti Zulkifli

Ketua Seksyen Pesuruhjaya Bangunan (COB)
E-mel : rohana@mpk.gov.my
Tel : 09-5162309

Norkansina Binti Mohamed Sidek

Ketua Seksyen Audit Dalam
E-mel : kansina@mpk.gov.my
Tel : 5121521

JABATAN PENGURUSAN DAN PENGUATKUASAAN
 

Tuan Haji Mohd Fauzee bin Muhammad
Pengarah Jabatan Pengurusan Dan Penguatkuasaan
E-mel : jas@mpk.gov.my
Tel : 09-5134873

 

 

   Tuan Haji Alias bin Sudin

Timbalan Pengarah Bahagian Khidmat Pengurusan
E-mel : aliasudin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121528

Nurul Ashikin binti Ahmad Khairudin

Pemangku Ketua Bahagian Teknologi Maklumat
E-mel : sheekin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121613

 

Mohd Nassri bin Mat Hussin
Ketua Bahagian Penguatkuasaan Dan Keselamatan
E-mel : nassri@mpk.gov.my
Tel :  09-5121668

 

Norkamawati binti Kamal

Ketua Bahagian Korporat Dan Latihan
E-mel: nkamawati@mpk.gov.my
Tel: 09-5121522

 
JABATAN PERBENDAHARAAN
 
 

Mohd Nizam Bin Mahayuddin

Pengarah Jabatan Perbendaharaan
E-mel : nizam@mpk.gov.my
Tel : 09-5121588

 

Aniza Binti Abdul Rani

Timbalan Pengarah Bahagian Kewangan Dan Akaun
E-mel : aniza@mpk.gov.my
Tel : 09-5162591

Mohamad Saat bin Ahmad

Ketua Bahagian Hasil
E-mel : saat@mpk.gov.my
Tel : 09-5121546

Ishak bin Zaidin

Ketua Bahagian Belanjawan Dan Perolehan
E-mel : ishak@mpk.gov.my
Tel : 09-5121592

JABATAN KEJURUTERAAN
 

Muhammad Azha bin Abd Rani

Pengarah Jabatan Kejuruteraan
Emel : azha@mpk.gov.my
Tel : 09-5121510 

 

  Rahimi bin Abdul Rahman
Timbalan Pengarah Bahagian Infrastruktur Dan Jalan
E-mel : rahimi@mpk.gov.my 
Tel : 09-5121136

Tuan Haji Sabaznur bin Ismail

Ketua Bahagian Kerja Awam Dan Projek Khas
E-mel : sabaznur@mpk.gov.my
Tel : 09-5121561

Khairil Shuhaidi bin Khalid Rani

Ketua Bahagian Penyelenggaraan
E-mel : khairil_shuhaidi@mpk.gov.my
Tel : 09-5111700

 

Kamarunzaman Bin Haji Mansor
Ketua Bahagian Mekanikal Dan Pengangkutan
E-mel : kamarunzaman@mpk.gov.my
Tel : 09-5111658

 
JABATAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN

 

 

Yusoff bin Husain

Pengarah Jabatan Perancangan Pembangunan
E-mel : yusoff@mpk.gov.my
Tel : 09-5121527

 

Helmy bin Mohamed Yatim

Timbalan Pengarah Bahagian Bangunan 
E-mel : helmy@mpk.gov.my
Tel : 09-5121538

Tuan Haji Mohd Hisamudin bin Ideris

Ketua Bahagian Kawalan Pembangunan
E-mel: hisamudin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121529

 
 

Rozina bt. Hazali

Ketua Bahagian Pembangunan Lestari
E-mel :  rozina@mpk.gov.my
 Tel: 09-5121531

JABATAN KAWALAN PERNIAGAAN DAN PELESENAN 

 

 

Suris bin Mihat

Pengarah Jabatan Kawalan Perniagaan Dan Pelesenan
E-mel : suris@mpk.gov.my
Tel : 09-5123300

 

Abd Rahim bin Muda

Timbalan Pengarah Bahagian Pelesenan
E-mel : abd_rahim@mpk.gov.my
Tel : 09-5121574

 

Mohamed Shairulkamri bin           Mohamed Shainudin

Ketua Bahagian Penjaja Dan Kawalan Perniagaan 
E-mel : shairul@mpk.gov.my
Tel : 09-5121663

JABATAN PEMBANGUNAN KOMUNITI DAN PELANCONGAN
 

Ab Malek bin Mat Ariffin

Pemangku Pengarah Jabatan Pembangunan Komuniti Dan Pelancongan
E-mel : malek@mpk.gov.my
Tel : 09-5735239

 

Haslinda binti Hassan

Timbalan Pengarah Bahagian Komuniti Dan Sukan
E-mel : haslinda@mpk.gov.my
Tel : 09-5735239

 

 

Ab Malek bin Mat Ariffin

Ketua Bahagian Pelancongan Dan Kebudayaan
E-mel : malek@mpk.gov.my
Tel : 09-5735239

JABATAN PENILAIAN
 

Mohamad Anwar bin Othman

Pemangku Pengarah Jabatan Penilaian
E-mel : anwar@mpk.gov.my
Tel : 09-5121502

 

Mohd Khairil Hazwan bin Omar

Timbalan Pengarah Bahagian Penilaian
E-mel : khairil_hazwan@mpk.gov.my
Tel : 09-5121543

 

Cik Fadila Rahima binti Mohamad Nazri

Ketua Bahagian Pengurusan Harta 
E-mel : fadila@mpk.gov.my
Tel : 09-5121653

JABATAN PERKHIDMATAN PERBANDARAN
 

Mohamad Nasir bin Jusoh

Pengarah Jabatan Perkhidmatan Perbandaran
E-mel : nasir@mpk.gov.my
Tel :  09-5111601

 

Mohamad Basri bin Abdullah

Timbalan Pengarah Bahagian Kesihatan Persekitaran
E-mel : basri@mpk.gov.my
Tel : 09-5111602

Osman bin Chik

Ketua Unit Gebeng
E-mel : osmanchik@mpk.gov.my
Tel: 09-5837527

Azman bin Alias

Ketua Unit Gambang
E-mel : azman@mpk.gov.my
Tel : 09-5497976

 

Sairul Fauzi bin Haji Sharif

Ketua Unit Perumahan Pak Mahat
E-mel : sairul_fauzi@mpk.gov.my
Tel : 09-5510080

 
JABATAN LANDSKAP
 

Tahir @ Tony bin Abu Bakar, AMP.,

Pengarah Jabatan Landskap
E-mel : tony_tahir@mpk.gov.my
Tel : 09-5673333

 

Shaharuddin bin Safiullah

Timbalan Pengarah Bahagian Pembangunan Landskap
E-mel : shaharuddin@mpk.gov.my
Tel : 09-5673333

 

Hazlin binti Husain

Ketua Bahagian Penyelenggaraan Landskap
E-mel : hazlin@mpk.gov.my
Tel : 09-5673333