MENU

Majlis Perbandaran Kuantan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Dato' Haji Fadzilla bin Haji Salleh, DSAP., DIMP., SMP., AAP Yang DiPertua 09-5121666/5121555 fadzilla@mpk.gov.my
Noraidah Binti Talib Setiausaha Pejabat/Pembantu Khas 09-5121666/5121555 noraidah@mpk.gov.my
Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Hajah Hamiza binti Hamzah Dato' Hajah Hamiza Binti Hamzah DIMP., SMP., AAP., Setiausaha 09-5121666/5121555 hamiza@mpk.gov.my
Nor Aziah Binti Abd Aziz Setiausaha Pejabat/ Pembantu Khas 09-5121666/5121555 noraziah@mpk.gov.my
Seksyen Perundangan dan Pendakwaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Aliza Binti Yahaya Pengarah Seksyen Perundangan dan Pendakwaan 09-5121666/5121555 aliza@mpk.gov.my
Shahrul Azlan Bin Abd Rahim Pegawai Undang-undang L44 09-5121666/5121555 shahrul@mpk.gov.my
Muhammad Haizad Bin Haji Zolpani Penolong Pegawai Undang-undang L32 09-5121666/5121555 haizad@mpk.gov.my
Nurulhafizah Binti Mohamad @ Amran Penolong Pegawai Tadbir N29 09-5121666/5121555 hafizah@mpk.gov.my
Seksyen Pusat Setempat (OSC)
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Hajah Che Huzzana Binti Che Husain Ketua Seksyen Pusat Setempat 09-5121666/5121555 huzzana@mpk.gov.my
Noraminah Binti Khatib Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa J29 09-5121666/5121555 noraminah@mpk.gov.my